Już 3 tygodnie za nami więc podzielę się Wam z czym się nie rozstaję od tego czasu czyli naszymi hitami wyprawkowymi. Większość rzeczy sprawdziła nam się z czasów #Prezesa. Część jest nowa. No to zaczynamy!

 

 

1

Wanienka Shnuggle – TUTAJ

Wygodna, mała, lekka i idealna dla kobiet zarówno po SN jak i CC. Trzeba przytrzymywać główkę noworodka, ale mimo wszystko jest bardzo wygodna i zajmuje mało miejsca w łazience <3 Wcześniej mieliśmy najtańszą z Ikea i to czego mi brakowało to stojak, natomiast do Shnuggle stojak można bez problemu dokupić.

DSC_9506-1


Laktator i butelki LOVI – TUTAJ

Moge godzinami rozmawiać o laktatorze i o marce LOVI. Śmiało mogę powiedzieć, że mamy to! Latacja jest, ssak ssie i to wszystko dzięki regularnemu odciąganiu i przystawianiu Poli do cycka. Butelkę też załapała, natomiast smok jest beee… Próbowaliśmy różnych firm i dupa, butla jest ok, smok jest fleee a najlepszy jest maminy cycek 🙂 Wiec mleczna przygodo trwaj, zapasy mleka zrobione, mleko dla dwulatka odciągane 🙂 Te same butle miał Wojtek i do dziś z nich mleko pije, bo są dla niego najlepsze na świecie, ząbki ma proste, wad zgryzu brak. 

 


Whisbear

Nasze dzieci kochają, musieliśmy dla Poli kupić osobnego bo Wojtuś swojego nadal użytkuje <3 Whisbear od prawie 2,5 roku usypia moje dzieci czy można chcieć lepszej rekomendacji? Podobno są dzieci na które nie działa, na moje działa, na mnie i męża też 🙂

DSC_0661-1


Poduszka Mimos – TUTAJ

Bez konkurencyjny hit! Uratował nam krągłość główki Wojtka, możecie poczytać TUTAJ, Zgodnie z zaleceniem, że łatwiej jest zapobiegać niż leczyć Pola od razu dostała swoją podusię, oczywiście różowo – łososiową. Mimos uratowała kształt główki Wojtka, więc mam nadzieję, że z Polą unikniemy teraz stresu związanego z krzywiznami.

mimos

DSC_0266-1


Otulacz Kokonik – TUTAJ

Wojtek pokochał od pierwszego założenia jak był noworodkiem, Poli trochę zajęło ale również lubi być spowijana. Zaczynałam od dużej pieluchy ale moje dzieci jakimś cudownym sposobem wyjmują ręce i nogi z mojej misternej pracy, więc kokonik sprawdził się fantastycznie. Teraz zmiana pieluchy to nie problem,  odpinasz suwak od dołu, zmieniasz pieluchę a dziecko śpi 🙂 Mega wygoda ! Otulacz + Whisbear = spokojny sen 🙂 Przetestowane!

wyprawka dla maluszka

wyprawka dla maluszkakokonik


Kosmetyki Mustela  – TUTAJ

Najpierw testował Prezes, który ma bardzo kapryśną skórę. Kiedy okazało się, że nic się nie dzieje i skóra nie jest przesuszona, stwierdziliśmy, że przetestujemy na Poli. Kiedy się urodziła zrobiliśmy mini próbę i wszystko było ok, więc teraz jedno i drugie używa kosmtyków Musteli. Testowaliśmy też inne marki na Wojtu z różnym skutkiem, więc jak macie coś godnego polecenia, piszcie!

DSC_9167-2

 


Leżaczek Nuna Leaf – TUTAJ

To jest nowość u nas, wcześniej mieliśmy inny leżaczek. Jednak ten jest idealny dla naszej rodziny, bo może z niego skorzystać Wojtek, Pola i nawet ja jak schudne po ciąży 🙂 bo jest do aż UWAGA! 60 kg! Można go lekko popchnąć i buja się sam na boki przed dłuższą chwilę, można zablokować i wtedy jest tylko w jednej pozycji. U nas na zmiane okupowany przez Wojtka i Polę 🙂

nuna leaf

DSC_9575-1DSC_0062-1 (1)nuna leaf


Fotelik samochodowy Avionaut Pixel – TUTAJ

To jest również nowość, tzn. mieliśmy fotelik ale był nieziemsko ciężki ( w rankingach ADAC w top 5 ). Noszenie go było dla mnie udręką, szczegolnie po cesarce bo sam fotelik ważył blisko 5 kg! Teraz powiedziałam sobie nigdy więcej!! Avionaut Pixel waży zaledwie 2,5 kg co jest niewątpliwą zaletą – fotelik jest bezpieczny i za razem bardzo lekki. I UWAGA! Polska marka! Więc wspierajmy nasze marki 🙂 Szczególnie, że Pixel jest naprawdę świetnym fotelikiem ze specjalną regulowaną wkładką dla noworodka, która została zaprojektowana przez fizjoterapeutę. Dziecko w nim idealnie leży pierwszy raz widziałam, żeby fotelik był tak bardzo dopasowany, zresztą oceńcie sami 🙂

 

 

40019658_1928864294085266_3208246132371095552_n

Coś ją źle ubrałam po wizycie 🙂 i spodnie jakoś źle leżą 🙂


Rollersy – TUTAJ

Tego nie miałam z Wojtkiem, za to miałam mega ciężki fotelik. Więc jak teraz je odkryłam to musiałam mieć <3 Pomimo lekkiej wagi fotelika używamy ich na krótkich odcinkach, kółka są bardzo przydatne szczególnie w pierwszych dniach po CC u mam, gdzie nie może dźwigać, a musi jechać na kontrolę sama z dzieckiem. 

40096944_253203212194013_6812190406336315392_n (1)