Na etapie kompletowania wyprawki z uwagi na mieszkanie dwupoziomowe chciałam mieć drugie mobilne łóżeczko na dolnym poziomie, żeby nie biegać z Polą po schodach. Przeczytałam internety i znazlałam takie rozwiązania: kosz mojżesza, łóżeczko turystyczne, miękki kokonik lub miękka gondola. Uwielbiam rzeczy multi fukncjonalne wiec tym razem dałam szanse miękkiej gondoli, jak sobie poradziła?

 

Zacznę od tego, że przy Wojtku mieliśmy łóżeczko turystyczne takie mini i nawet dawało radę, ale jak gdzieś jechaliśmy np. na piknik czy w inne miejsce i nie chcieliśmy brać dużego wóżka to Wojtas gnieżdził się w foteliku bo nie mieliśmy go gdzie odłożyć. Mój pierwszy wózek z Wojtkiem czyli Stokke Trailz mimo całego uwielbienia mojego do tego wózka miał jedną zaletę która była wadą w podróżach był ciężki i spory. Tym razem mądrzejsza o pewne niedogodności stwierdziłam, że miękka gondola pogodzi większość moich oczekiwań i tak oto możemy ją wykorzystać w taki sposób jak ponizej:

Baby_Muka_3-768x644

​Można zrezygnować z zakupu wózka typu 2w1 i kupić od razu docelową spacerówkę (rozkładaną na płasko)  i zrobić z miękkiej gondoli normalną gondolę. Bo nie oszukujmy się ile maluchy jeżdzą w  gondolach?

wozek2

Miękka gondola jest połaczeniem: kosza mojżesza, lóżeczka turystycznego a także gondoli wózkowej więc jeśli ktoś tak jak my ma mało miejsc i nie chce wydawać pieniedzy bez sensu to zdecydowanie to rozwiązanie będzie bardziej optymalne.  Samo wykonanie BABY MUKA jest bardzo staranne, zestaw składa się z daszka, materacyka, gondoli i klapy zasłaniającej nóżki i ciałko. Gama kolorystyczna jest dość szeroka więc każdy znajdzie dla siebie ciekawy wzór 😉 

 

Bez tytułu

Tkanin wodoodporna na zewnątrz gondoli chroni maleństwo przed wilgocią z podłoża, dzięki czemu można ze spokojem używać jej bezpośrednio na piasku czy trawie. Poza tym jest łatwa w czyszczeniu – wystarczy przetrzeć powierzchnię wilgotną szmatką. Wnętrze wyłożone jest bawełną posiadającą certyfikat Oeko Tex, materac oraz boki usztywnione są atestowaną gąbką. Pod materacem znajduje się usztywniająca płyta, dzięki czemu mamy pewność że plecy dziecka mają dobre podparcie. Płytę tę można bez problemu usunąć i całą gondolę wrzucić do pralki i wyprać. 

Często mamy jakieś ograniczenia np. chcemy jechac na plażę ale nasz wózek nie da rady po piasku jechać, w nosidełku dziecku jest niewygodnie czy też chcemy pójść do sklepu ale drzwi są za wąskie (sic!) i  nie możemy wjechać. Znacie to? 

Miękka Gondola bardzo przydaje się tam, gdzie nie zawsze możemy wjechać wózkiem, np do żłobka, przedszkola czy ciasnego sklepu, lub gdy mamy do pokonania schody, np do mieszkania znajomych, gdy nie ma windy. Dzidziuś śpi, wyjmujemy miękką gondolę z dzidziusiem z wózka i idziemy tam, gdzie nie wjedzie wózek. 

 

Baby_Muka_5-768x513

image001

My korzystamy z BABY MUKA głównie w domu, zarówno podczas zabaw z Wojtasem jak i do snu. Zdarzyło mi się raz wykorzystać miękką gondolę w spacerówce i powiem Wam WOW! nie spodziewałam się, że w zasadzie to gondola jak każda inna 🙂 z tym, że nie przypina się jej do stelaża. Czekamy na śnieg i mamy w planach wykorzystać ją na sankach dla Poli 🙂

image005

Teraz jak jedziemy gdzieś to zabieramy ze sobą BABY MUKA bo nie wiemy kiedy się może przydać 🙂 Z czystym sumieniem polecam produkty wielofunkcjonalne a ten jak najbardziej taki jest.

 

BABY MUKA do kupienia – TUTAJ