Jak już możecie zobaczyć w nazwie jest to 3 odsłona kultowego wózka ze stajni Elodie Details. Co zmienili w Stockholm Stroller 3.0 ? I czy faktycznie bajkowy wygląd może pójść w parze z funkcjonalnością? A może!  Zobaczcie sami.

 

Grupa wiekowa dzieci:

Wózek Stockholm Stroller 3.0 Elodie Details przeznaczony jest dla dzieci w wieku 6 miesięcy – 3 lata ( max. 15 kg wagi). Nasz chudy Wojtek chyba będzie jeżdził w nim do 5 roku życia 🙂

Wygląd:

Wózek dostępny jest w 7 wersjach kolorystycznych, my zdecydowaliśmy się na kolor uniwersalny czyli Golden grey, gdzie rama jest złota a tapicerka w kolorze szarym.  CHoc zastanawiałam się nad innym kolorem Dots of fauna, w bajeczne kropki ale mąż powiedział, że mamy syna i mam nie cudakować 🙂

kolory

Wózki Stockholm Stroller 3.0 dostępne – TUTAJ

Detale:

Zaskoczyła mnie niesamowita lekkość prowadzenia wóźka i "stabilność". Stockholm Stroller 3.0 nie jest rozklekotany ale taki bardziej zwarty. Dodatkowo jestem pod wrażeniem ogromnej budki z filtrem SPF50,  jest genialna i pokochaliśmy ją bezgranicznie, oglądając inne wózki tzw. "parasolki" ten element jest pomijany a szkoda, bo 2 latki lubią sobie uciąć drzemkę na spacerze a dzięki przedłużonej budce słońce nie świeci im po oczach. 

elodie details elodie details

DSC_5328

Wymiary i waga:

Rozłożony: 50x64x100cm

Złożony: 28x33x110cm

Waga: 9 kg

Maksymalna waga dziecka: 15 kg

Wymiary siedziska: szerokość 33 cm, regulowana głębokość 21-37 cm

Wymiary oparcia: szerokość 31cm, wysokość 46cm

Średnica kół: 16cm

DSC_5321

Dodatki:

Elodie Details oferuje sporo dodatków do swoich wózków m.in. uchwyt na napój, parasolki czy pałąki. W zestawie z wózkiem dostajemy worek/torbę transportową dzieki czemu np. w samolocie wózek się nie pobrudzi, choc czyszczenie go nie jest uciążliwe, wystarczą niezastąpione chusteczki nawilżające.

elodie details elodie details elodie details

Moja opinia:

Bardzo boje się spacerówek typu "parasolki", wiele z nich jest rozklekotanych, z małym daszkiem i z trudem przemierzajacymi sklep a co dopiero jeździc nimi przez park? Stockholm Stroller 3.0 Elodie Details zaskoczył nas lekkością prowadzenia, sporym koszem na zakupy jak na wózek tego typu oraz bajecznie wielką budką. Dziecko może spokojnie w nim spać bo rozkłada się na płasko bardzo płynnie, nóżki można podnieść. Pasy spokojnie można regulować do dowolnej szerokości, nasze dziecko jest "szczupłe" i w niektórych wózkach do których się przymierzaliśmy pomimo ściągnięcia najmocniej pasów były spore luzy przez co jazda była praktycznie niemożliwa, bo Wojtek uciekał z wózka. Nasze dziecko jest nie do zdarcia, może biegać non stop przez 2 h i się nie męczy, nie to co ja 🙂 Więc usiedzieć w wózku to spore wyzwanie, gdy jest mu niewygodnie ucieka z niego, tutaj akurat było miłe zaskoczenie, że Wojtek siedział grzecznie i z zainteresowaniem oglądał świat bo ani słońce go nie raziło i było mu wygodnie. 

elodie details elodie details elodie details elodie details